Yaşam

Doğan Çağlar’dan Meral Akşener’e: Devlet Bahçeli’nin eli reddedilemez

İlker Koç moderatörlüğünde Ensonhaber Gündem Özel YouTube yayınına konuk olan Gazeteci Doğan Çağlar, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin YETERLİ Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’e ittifak çağrısını ve Akşener’in reddini değerlendirdi.

“Devlet Bey’in eli reddedilemez”

Yaşlar, “Devlet Bahçeli’nin eli geri çevrilemez”dedi ki:

Devlet Bahçeli sizi davet etmişken bu davete kulak verin. Devlet Beyefendisi, adı gibi, devletin ta kendisidir. O büyük bir adam, büyük bir lider, bilge bir adam. Devlet Bey’in eli geri çevrilemez, bence onu dinlesinler.

Devlet Bey, devletin bekası için Cumhur İttifakı içindedir. Bu ittifaka girerken herhangi bir makam veya bakanlık talebinde bulunmadı. Artık Devlet Beyefendisi gibi Cumhurbaşkanı sizi davet etmişken siz bu daveti geri çeviremezsiniz.

Bu ülkede hangi partiden olursa olsun tüm davacılara, milliyetçilere saygı duyuyoruz. Sayın Bahçeli’ye saygı duyuyoruz. Bugün işaret ettiği zaman bütün ülkücüler ve ülkücüler o partinin çatısı altında toplanıyor. Dolayısıyla bu çağrıya Sayın Akşener öncülük ederse bir ilk olacak.

Akşener Bey 1-2 puan kaybedeceğini düşünüyor. Aksine 7-8 puan toplar, merkez sağa hareket eder ve Sayın Erdoğan’dan sonra geleceğin en değerli iktidar adaylarından biri olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu