Haber

Söbüce yayla grup yolunda asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal ekipleri Korkuteli Çomaklı ve Söbüce Mahallesi küme yolunda asfalt çalışması yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal kesimde asfalt seferberliğini sürdürüyor. Vatandaşların konforlu ulaşımını sağlamak amacıyla gece gündüz çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli’nin Çomaklı ve Söbüce Mahalleleri küme yolunda asfalt çalışması gerçekleştiriyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı altyapı ekipleri daha önce küme yolunda heyelan güçlendirme, mesnet ve şarampol çalışmalarını gerçekleştirmişti. Köy Hizmetlerine bağlı asfalt ekipleri, hazırlıkları tamamlanan küme yolunda yüzey kaplama ve yama asfalt çalışmaları yapıyor. 10 kilometrelik asfalt çalışmaları tamamlandığında küme yolu güvenli ve konforlu hale gelecek.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Sorumlusu İsa Akdemir, Söbüce mahallesi muhtarı Hüseyin Onuk ile birlikte yürütülen yüzey asfalt çalışmalarını inceleyerek yolun bölge halkına hayırlı olmasını diledi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu