Haber

Türkiye Petank Şampiyonası devam ediyor

Kemer’de düzenlenen Türkiye Yıldızlar-Gençler-Büyük Bayanlar-Büyük Erkekler Petank Şampiyonası devam ediyor. Dereceye giren sporculara madalyalarını Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu takdim etti. Ödül törenine Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Emin Gül de katıldı.

Türkiye Bocce Bowling Dart Federasyonu (TBBDF) tarafından Kemer Belediyesi Bocce Sahası’nda düzenlenen şampiyonaya 81 ilden 1250 sporcu katılıyor.

Tekler, üçlü kadro ve altın puan kategorilerinde yapılan müsabakalarda sporcular dereceye girmek için kıyasıya mücadele ediyor.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, çekişmeli maçlara sahne olan şampiyonada sporcuları ziyaret ederek TBBDF İcra Direktörü Faik Kapsız’dan şampiyona hakkında bilgi aldı.

Başkan Topaloğlu, devam eden şampiyonada düzenlenen ödül töreninde farklı kategorilerde dereceye giren sporculara madalyalarını vererek sporcuları tebrik etti.

Kemer Belediyesi olarak sporun ve sporcunun her zaman yanında olduklarını dile getiren Önder Topaloğlu, “Türkiye Yıldızlar-Gençler-Gençler-Büyük Bayanlar-Büyük Erkekler Petank Şampiyonası’na katılan sporcu ve antrenörlerimizi Kemer’de ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizde düzenlenen ulusal ve uluslararası şampiyonalar Kemer’in bir spor destinasyonu olduğunun göstergesidir. Belediye olarak spor turizmine her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Şampiyonada dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” söz konusu.

Şampiyona 18 Nisan Salı günü sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

babaeskihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu