Haber

Betmatik

Betmatik Genel olarak bakıldığında casino oyunları kapsamında hizmet veren bir site olduğu görülen bu ismin bir de müşterilerine 2016 senesinde tam olarak hizmetlerini başlattığı görülmektedir.

Verilen hizmetlerde ek olarak bir de lisans durumunun görülebilmesi mümkün diyebiliyoruz. Bu lisansın incelemeye alınmasında Malta devleti tarafından sağlandığı söylenebiliyor. Aynı zamanda bir de şirket bilgilerine bakılabiliyor ve görüldüğü üzere bu site müşterilerine Realm Entertainment ismi bünyesinde hizmet veriyor.

Bu verilen hizmetler ile site içerisinde çeşitli kazançlar elde edilebiliyor ve Betmatik ödeme limitleri minimum 50 TL’den başlıyor, bu şekilde de çekimler gerçekleştirilebiliyor.

Betmatik Nasıl Ödeme Yapıyor

Betmatik giriş içerisinde yer alan ödeme seçenekleri için kişilerin bu işlemlerin nasıl yapıldığını merak ettiklerini görmekteyiz.  Betmatik ödeme işlemlerinin gerçekleştirilmesinde 4 farklı yöntem kullanılıyor.

Ecopayz ve Jeton yöntemleri ile bu işlemlerin 24 saat içerisinde minimum 50 TL ile gerçekleştirildiği görülmektedir. Bunun yanında Transfercard ile minimum 100 TL, banka havalesi ile de minimum 500 TL olarak bu işlemlerin gerçekleştirildiği görülebilmektedir. Betmatik giriş sonrasında ödemeler sorunsuz gerçekleşmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu